BAKANDAN YEN YIL MESAJI

BAKANDAN YEN YIL MESAJI

Highslide JS

Deerli üyelerimiz ve saygdeer hemehrilerimiz ;

Yeni yl öncesi ,Kzltepe Ticaret ve Sanayi Odas olarak sizlere yeni ylda da en iyi hizmeti verebilmek adna büyük bir heyecan ve hazrlk içerisindeyiz.

2019 yln tamamlamaya hazrlandmz u günlerde bu güne kadar yaptmz tüm çalmalarmzda hem siz deerli üyelerimizin, hem de emeklerimizin yeerdii ehrimiz Mardin’in menfaatini her zaman ilk srda tuttuumuzu belirtmek isteriz.

Geçen bir yl boyunca kurulu olarak, hem oda içerisinde verdiimiz bütün hizmetlerde hem de katldmz tüm program ve etkinliklerde önceliimiz her zaman üyelerimizin ve bölgenin hassasiyeti oldu. Özellikle bölgenin mücevheri deerindeki bulgurun corafi iaret kazanmas içi yaptmz maddi ve manevi çalmalarn karlk bulmas bizi oldukça mutlu ve motive etmitir.

Kzltepe Sanayi ve Ticaret Odas olarak 2019 yl boyunca yaptmz etkinlik ve çalmalar hem bu ay ki bültenimiz de hem de faaliyet raporlarnda siz deerli üyelerimiz ve hemehrilerimizle paylamaktan gurur duyuyor ve takdiri sizlere brakyoruz.

Son olarak temennimiz o ki, yeni ylda hem ülke olarak hem de Kzltepe halk olarak yaadmz ekonomik kriz en az hasarla son bulur ve yeni yln tüm ülkeye bar, huzur, kardelik ve mutluluk getirir. Mutlu yllar dileriz.

 


Tarih : 1.1.2020
/ 113 kii grntledi.