Hisarcklolu TGK Genel Kuruluna katld

Hisarcklolu TGK Genel Kuruluna katld

Highslide JS
Türkiye Odalar ve Borsalar Birlii (TOBB) Bakan M. Rifat Hisarcklolu, Cumhurbakan Recep Tayyip Erdoan’n konuk olduu, TOBB kiz Kulelerde gerçekletirilen Türkiye Genç Adamlar Konfederasyonu (TÜGK) Genel Kurulu'na katld.​

Genel Kurul’da Cumhurbakan Recep Tayyip Erdoan ve TOBB Bakan M. Rifat Hisarcklolu’nun yan sra; Cumhurbakan Yardmcs Fuat Oktay, AK Parti Genel Bakanvekili Binali Yldrm, TÜGK Bakan Erkan Güral ve TÜGK delegeleri yer ald.

 

Cumhurbakan Recep Tayyip Erdoan burada yapt konumada, Türkiye’yi dünyann en büyük 10 ekonomisi arasna sokma hedeflerinin içi bo bir vaat, alt bo bir söylem olmadn ifade ederken, "Tam tersine biz önce bu iddiamz hayata geçirecek altyapy kurduk, sonra hedefimizi ilan ettik. Bunun için de sizler vastasyla milletimin her bir ferdinden ülkelerine inanmalarn, bize güvenmelerini, hedefimize destek vermelerini istiyorum. Birlik, beraberlik, kardelik içinde yürek yüree kol kola çaltmzda geçmite nasl darbeleri boa çkardysak, terör örgütlerini bitme noktasna getirdiysek, Türkiye'yi bölgesinde ve dünyada sözü dinlenen, tavr belirleyici olan bir ülke haline getirdiysek Allah'n izniyle bunu da baaracaz.” dedi.

 

TÜGK Genel Bakan Erkan Güral da, önceki gün açklanan 60 milyar liralk Kredi Garanti Fonu teminatl yeni destek paketinin, ekonominin güvenli bir ekilde yol almasn salayacan belirtti.


Tarih : 2.02.2022
/ 305 kii grntledi.